Arrestohen 6 persona për vepra të ndryshme penale

Nga Exit News
Arrestohen 6 persona për vepra të ndryshme penale

Policia në Tiranë arrestoi 6 persona për vepra të ndryshme penale.

Sipas njoftimit të policisë, janë arrestuar:

Rr. H., 25 vjeç  pasi gjatë kontrollit fizik iu gjet dhe iu sekuestrua një sasi me lëndë të dyshuar kanabis dhe 1 armë e ftohtë

E. L., 52 vjeç, i shpallur në kërkim për veprën penale “Vjedhja” e kryer në bashkëpunim

B. S., 38 vjeç dhe Sh. I., 48 vjeç, pasi u kapën në flagrancë duke drejtuar mjetet përkatëse në gjendje të dehur ;

B. L., 24 vjeç, pasi u kap duke drejtuar mjetin pa lejen përkatëse

Xh. H., 29 vjeç, pasi duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur është përfshirë në një aksident vetëm me dëme materiale.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme