Arrestohen dy persona, u konfliktuan me policët

Nga Exit News
Arrestohen dy persona, u konfliktuan me policët

Dy persona në Dibër janë arrestuar pasi një konflikti me dy policë.

Personat e arrestuar janë vëllezërit R.T., 22 vjeç dhe K.T., 24 vjeç banues ne Dibër.

Ata u konfliktuan me policët jashtë orarit të punës. Dy personat akuzohen për plagosje dhe kundërshtim i forcave të policisë.

 

 

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme