Arrestohet një 53 vjeçar për prodhim lendëve narkotike

Nga Exit News
Arrestohet një 53 vjeçar për prodhim lendëve narkotike

Policia arrestoi një person për prodhim dhe shitje narkotikësh.

Në njoftim zyrtar policia bën me dije se është arrestuar, J.L. 53 vjeç banues në Peshkopi.

Gjatë kontrollit atij ju sekuestruan 14 kilogramë kannabis, automjet dhe 2 celularë.

 

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme