Arrestohet një 40 vjeçar, akuzohet për trafik droge

Nga Exit News
Arrestohet një 40 vjeçar, akuzohet për trafik droge

Policia arrestoi një 40 vjeçar nga Elbasani për trafikim të lëndëve narkotike.

Sipas njoftimi zyrtar, policia shprehet se në banesën e tikj u gjetën 41 gramë lëndë narkotike heroinë, 18.5 gramë lëndë narkotike kokainë, një peshore e vogël elektronike që shërbente për peshimin e lëndës narkotike, 4100 euro dhe 300 paund, të cilat dyshohen se janë të përfituara nga aktiviteti kriminal i shpërndarjes së lëndës narkotike, si dhe dy aparate celular.

Ndërkohë policia po vazhdon hetimet për të zbuluar të tjerë të përfshirë në këtë ngjarje.

Lajme te ngjashme

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>