Arrestohet një person, drejtonte mjetin në gjendje të dehur dhe tentoi të korruptonte policin

Nga Exit News
Arrestohet një person, drejtonte mjetin në gjendje të dehur dhe tentoi të korruptonte policin

Policia ka arrestuar mbrëmjen e së mërkurës, në Tiranë një drejtues makine për shkak të përdorimit të alkoolit.

“Në funksion të kontrolleve policore, në rrugën “Isuf Elezi” është ndaluar drejtuesi i një automjeti, pasi po udhëtonte në mënyrë të çrregullt. Nga verifikimi ka rezultuar se shtetasi E. B. po drejtonte mjetin nën efektin e alkoolit në masën 1.10 mg/l testi i parë dhe 0.91 mg/l testi i dytë.”

Gjithashtu E.B kishte tentuar t’i jepte 10 euro punonjësve të policisë.

 

Lajme te ngjashme

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>