Arrestohet një person, falsifikoi dokumentat dhe tjetersoi pronën e një qytetari

Nga Exit News
Arrestohet një person, falsifikoi dokumentat dhe tjetersoi pronën e një qytetari

Policia arrestoi një person për falsifikim të dokumentave për të tjetërsuar pronën e një qytetari.

Në një njoftim zyrtar, policia shkruan se është ndaluar Agron Lila nëpërmjet mashtrimit dhe falsifikim i ka marrë pronën qytetarit me iniciale G.M dhe ja ka shitur perosnave të tjerë.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme