Basha: Rama peng i oligarkëve

Nga Exit News
Basha: Rama peng i oligarkëve

Kryetari i PD-së Lulzim Basha pohoi se Kryeministri Rama është peng i oligarkëve.

“Ai shfrytëzoi edhe pandeminë për të vjedhur, për të shkaterruar teatrin, për të grabitur pasuritë publike dhe i la njerëzit pa asnjë ndihmë”, shkruan në një postim në Facebook Zoti Basha.

Sipas, Bashës “njerëzit e ndershëm ia kanë hequr vizën” kryeministrit Rama.

2 komente

  1. morri 19 Maj, 2020 në 7:34 pm

    ky bufi vetem kto fjal di

  2. . 20 Maj, 2020 në 2:57 pm

    sa bukur ja hodhi ky, mjafton te flasesh pastaj se si do behen gjerat vendos evropa nepermjet meje, une jam thjeshte kukull qe bej sikur nuk e kam kuptuar akoma sepse keshtu rri rehat pergjithmone. ky eshte pakti real midis rames dhe bashes, evropa ? jo jooo nuk ka fare lidhje fareeee, as te reforma asgjekundi, fareeeee . falemiderit sorosian qe ma hoqet ban-in nga faqja mesa duket ka shku sinjali

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme