Foto-lajm: Moda e sapolindur e maskave

Nga Exit News
Foto-lajm: Moda e sapolindur e maskave

Tashmë në gjthë botën maska e fytyrës janë kthyer në një prej aksesorëve të përditshëm, si masë për të ndaluar përhapjen e koronavirusit.

Teksa në treg ka mungesë të tyre, njerëzit kanë gjetur mënyra krijuese për të mbrojtur veten dhe i kanë kthyer maskat në aksesorë.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme