Gjykata jep masën e sigurisë për Ardjan Capja

Nga Exit News
Gjykata jep masën e sigurisë për Ardjan Capja

Gjykata e Krimeve të Rëndë do të japë masën e sigurisë të enjten për Ardjan Capjen.

Masa e sigurisë do të jepet në ambjentet e Qendrës Spitalore ‘Nënë Tereza’ , ku Capja ndodhet i shtruar që prej ditës së arrestimi.

Capja u arrestua më 30 mars në Elbasan për akuzën e vrasjes së Gentian dhe Nezir Beqirit në Elbasan më 2012.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>