Kapen 7 emigrantë të paligjshëm në Lezhë

Nga Exit News
Kapen 7 emigrantë të paligjshëm në Lezhë

Policia arretoi një 27-vjeçar dhe ndaloi 7 emigrantë të paligjshëm në Lezhë, të hënën. Personi i arrestuar me iniciale B.D po i transportonte emigrantët me makinën e tij të kalonin në Kosovë.

Policia njoftoi se destinacioni përfundimtar i tyre ishin vendet e BE-së.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme