Kapen mbi 2 kg eksploziv në Kukës

Nga Exit News
Kapen mbi 2 kg eksploziv në Kukës

Policia e Kukësit ka kapur 2 kilogramë e 400 gramë eksploziv, ka arrestuar 1 person dhe ka shpallur një tjetër në kërkim, të martën.

Operacioni u krye në fshatin Myç-Mamëz, Kukës, gjatë kontrollit në mjetin tip “Benz”, të personave K. N. dhe Sh. R, përkatësisht 30 dhe 31 vjeç.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>