Mbyllet numërimi në Cërrik, fiton PS

Nga Exit News
Mbyllet numërimi në Cërrik, fiton PS

Partia Socialiste ka dalë forcë e parë në Cërrik me 3 200 vota më shumë se në 2017.

PS ka marrë 59.09% të votave në këtë bashki. PD 29.92% dhe LSI 8.53%.

PS ka marrë 8 629 vota, PD 4 322 vota e LSI 1 224.

847 vota kanë rezultuar të pavlefshme.

 

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>