Najada Como deputetja e re e PS-së

Nga Exit News
Najada Como deputetja e re e PS-së

Najada Como, drejtoresha e spitalit Covid 1 do të jetë deputete e Partisë Socialiste në zgjedhjet e 25 prillit. Lajmin e dha Kryeministri Edi Rama në fjalën e tij për lëvdimin e arritjeve të qeverisë në shëndetësi.

Rama u shpreh se Como do të jetë një zë në luftën ndaj kovid në Kuvend.

8 komente

 1. t 4 Mars, 2021 në 11:29 am

  I ke pa hajrin,se te tjeret i kane pare vetem qederin

 2. Nard 4 Mars, 2021 në 3:47 pm

  Skgj se populli dihet ke do votoj kesaj rradhe , tpakten mblidhuni krejt qelbesirat bashke qe te dim nga te anojme akoma me fort

 3. Xhevahir Gjokutaj 18 Mars, 2021 në 1:41 am

  Kjo birinxhia qenka si e ema e mortjes. Ska njeri tjeter atje, qe nje mjeke semundjesh ngjitese qe ska mundesi nga ta kete haberin pervec semundjeve ngjitese te kryej kete rol?

 4. d0sta 18 Mars, 2021 në 3:52 pm

  Bythe-chupa-chupsi.
  nuk i quajme dot me “bythelepirse”, se ja kane bere vrimen Edit teletaj fare, super te paster. Tani kane filluar ta lepijne si lepirset Chupa-Chups.
  Nje fatkeqsi qe edhe ata 2 kokrra profesioniste qe kemi, shesin bythen per nje post apo nje tender. Ju po qe meritoni t’i bashkangjiteni diktatorit qe ka vdekur, bashke me zonjen Bozo qe ka filluar mban propaganden komuniste sa here qe del. Ju pshurrsha principet dhe idealet e felliqura.

 5. Toni 19 Mars, 2021 në 4:09 pm

  Cdo gje eshte fasade, per te mbuluar te metat e bariut qe ka kopene.

  Nje njeri qe ka pak dinjitet dhe 2 gisht CPU, me gjithe keto pislliqe qe jane bere, jo kanabizimi i vendit, kriminalizimi i Parlamentit, rritja e kriminalitetit ne vend, shkaterrimi i Teatrit, vjedhja e stadiumit “Qemal Stafa”, ppp-ra, betonizimi i “metropolit” etj. nuk e voton kete bande horrash!

  Kaq!

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme