O’Brien, Kosova dhe Serbia përparim në bisedimet ekonomike

Nga Exit News
O’Brien, Kosova dhe Serbia përparim në bisedimet ekonomike

Këshilltari për Siguri në SHBA, Robert O’Brien tregoi përmes një postimi në Facebook se Kosova dhe Serbia po bënë progres në bisedimet ekonomike.

“Liderët e Serbisë dhe Kosovës janë duke bërë progres aktualisht. Bisedimet tona këtë mëngjes janë fokusuar në mbështetjen e lidhjeve ekonomike dhe normalizimin ekonomik. Presim për bisedimet e reja këtë pasdite.”

Në takimin e sotëm nga delegacioni i Kosovës, janë të pranishëm vetëm Hoti, Balaj, Selimi dhe Hyseni

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme