Persona civilë ndalojnë të riun pa nisur ende protesta

Persona civilë ndalojnë të riun pa nisur ende protesta

Persona me veshje civile kanë shoqëruar një të ri të enjten, ende pa nisur protesta.

I riu u ka kërkuar të ndalojnë e ta lënë të lirë duke thënë se nuk kishte bërë asgjë.

Momenti i shoqërimit është siguruar nga kamerat e News24.

Është bërë publik dhe identiteti i të personit që është marrë nga civilët, ai quhet Mexhit Kastrati.

“S’kam bërë asnjë gjë. S’kam bërë asnjë gjë. Ju lutem më ndihmoni”, ka thënë i riu teksa policia e ka shoqëruar.

Gazetarët nga terreni raportojnë se policia po arreston protestues ende pa nisur protesta në ditëne saj të katërt. 

 

Lajme te ngjashme

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>