Policia ekzekuton një 25 vjeçar, nuk ju bind urdhërit të tyre

Nga Exit News
Policia ekzekuton një 25 vjeçar, nuk ju bind urdhërit të tyre

Një 25 vjeçar është ekzekutuar nga policia orët para të mëngjesit për shkak se nuk ju urdhërit të tyre për të ndaluar.

Klodian Rasha raportohet të mos jetë bindur urdhërit dhe t’ju ketë drejtuar armë zjarri.

Njëri prej oficerëve të policisë ka qëlluar drejt Rashës, duke plagosur për vdekje.

Ngjarja ka ndodhur në Laprakë, rreth orës 01:45.

Deri më tani është sekuestruar një armë zjarri, që sipas të dhënave i përket 25 vjeçarit ndërkohë oficeri i policisë është shoqëruar në komisariat.

Lajme te ngjashme