Rama mëson Ahmetajn e Spiropalin si të luajnë basketboll

Nga Exit News
Rama mëson Ahmetajn e Spiropalin si të luajnë basketboll

Kryeministri Edi Rama tentoi t’i mësonte ministrit të Rindërtimit Arben Ahmetaj dhe deputetes Elisa Spiropali, se si të luajnë basketboll.

Gjatë një vizite në shkollën e rindërtuar ‘Ramazan Subashi’ në Vorë, të enjten, Rama ftoi Spiropalin dhe Ahmetajn të bënin disa gjuajte të lira në palestrën e shkollës.

Pasi Ahmetaj dhe Spiropali nuk arritën të bëjnë kosh, Rama e gjuajti vetë disa herë topin për të treguar teknikën e duhur.

Pas disa tentativa, Rama, Ahmetaj dhe Spirapali ndaluan goditjet me top, vetëm kur ministri Ahmetaj bëri kosh.

WhatsApp Image at

WhatsApp Image at
WhatsApp Image at

WhatsApp Image at

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme