Arben Ahmetaj
Rama e Ahmetaj ironizojnë programin e PD-së

Rama e Ahmetaj ironizojnë programin e PD-së

Kryeministri Edi Rama  dhe Ministri për Rindërtim Arben Ahmetaj kanë ironizuar pragramin ekonomik të Partisë Demokratike si ‘pa shtyllë kurrizore’ e ‘të parealizueshëm’. Gjatë një...

1238

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>