Rama mohon t’i ketë bërë ofertë Bashës për kryeministër

Nga Exit News
Rama mohon t’i ketë bërë ofertë Bashës për kryeministër

Kryeministri Rama e quan të pavërtetë pretendimin e kryedemokratit Lulzim Basha se i ka bërë ofertë të bëhet kryeministër, nëse rama bëht president.

“Me keqardhje e them që Lulzim Basha duhet  të jetë në anën e popullit dhe jo në barrikadën nga ku arrihet deri në pikën që tregohen barsoleta të tilla.” – tha Rama.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme