Rama vazhdon sulmet ndaj Bashës

Nga Exit News
Rama vazhdon sulmet ndaj Bashës

Kryeministri Edi Rama ka botuar sot mesazhin e tretë me akuza drejt Kryetarit të PD-së Lulzim Basha për përfshirje në hetimet dhe përgatitjen e dosjes se Shtëpisë së Verdhë në kuadër të Kombeve të Bashkuara.

“Pse Beogradi nuk e donte raportin e Dick Marty prandaj e miratuat ju Lulëzim! Dhe meqë ra fjala a është e vërtetë që ke përdorur maskë qysh atëherë, kur merrje në pyetje shqiptarët për llogari të zotit Dick apo edhe kjo është sajesë e Beogradit? Fol Lulēzim, thuaje të vërtetën!”, shkroi Rama në Twitter.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme