Sekuestrohen 12 kg kanabis në Krujë

Nga Exit News
Sekuestrohen 12 kg kanabis në Krujë

Policia e Krujës ka se kuestruar 12 kilogramë kanabis dhe arrestoi një 59 vjeçar, të martën (29 shtator).

Sipas njoftimit të policisë, droga u gjend në magazinën e ndërtuar në shtëpinë e të arrestuarit në Thumanë.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme