Sekuestrohet mbi 1 kg kokainë

Sekuestrohet mbi 1 kg kokainë

Policia e Tiranës ka sekuestruar 1 kilogram e 128 gramë kokainë dhe ka arrestuar 5 persona.

Ata shpërndanin kokainë në zonën e Xhamllikut.

Droga u sekuestrua gjatë kontrrollit në makinën e të arrestuarve.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>