Vazhdojnë ndryshimet në policitë vendore

Nga Exit News
Vazhdojnë ndryshimet në policitë vendore

4 shefa të rinj komisariatesh u emëruan në strukturën e policive të Sarandës, Korçës, Durrësit dhe në Komisariatin numër 2 në Tiranë. Ndryshimet erdhën pas paralajmërimeve të Kryeministrit Edi Rama për ndryshime në policitë vendore.

Kështu, Klodian Kondi u emërua shefi i Komisaritit të Sarandës në vend të Syrja Bellos. Ferdinand Zere u emërua zëvendësdrejtor policie në Korçë, duke zëvendësuar Hamdi Fjoren, i cili u emërua shefi i Komisaritit në Kukës. Ledio Lushkaj u emërua shefi i Komisaritit numër 2 në Tiranë.

Lajme te ngjashme

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>