Vritet një person në Elbasan

Nga Exit News
Vritet një person në Elbasan

Një person u vra nga një atentat me armë në Elbasan, sot, më 11 maj. Atentati ndodhi kur vitkima, Everest Caka po udhëtonte në makinë sëbashku me bashkëshorten Silvana Caka, njoftoi Policia.

Bashkëshortja u plagos në dorë dhe ndodhet në spitalin e Elbasanit.

Ky është atentati i dytë në 24 orë, në vend. Në të njëjtën mënyrë u vra të hënën, në Vlorë, një 42 vjeçar.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme