Vritet një shqiptar në Strazburg

Nga Exit News
Vritet një shqiptar në Strazburg

Një  shqiptar, 60 vjeç u vra të mërkurë në mëngjes në lagjen Plaine-des-Bouchers në Strasburg, njoftojnë mediat franceze.

Sipas policisë franceze, dëshmitarët në vendngjarje pohojnë se u qëlluan dy të shtëna dhe se autori u largua në këmbë përpara se të hipte në një automjet të parkuar aty afër. Raportohet se automjeti u gjet i djegur disa qindra metra më tej.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>