Wizzair nis fluturimet direkte me 6 vende të reja

Nga Exit News
Wizzair nis fluturimet direkte me 6 vende të reja

Linja ajrore Wizzair ka njoftuar nisjen e gjashtë itinerare të reja nga Tirana, 28 maj 2021. Itineraret e reja janë Malmo, Stokholm, Pescara, Genova dhe Roma Ciampino.

Wizzair hapi degën e saj në Tiranë më pak se një vit më parë dhe nisi fluturimet me 15 vende.

Linja ajrore u shpreh se ata do të ndihmojnë në rritjen e turizmit në vend dhe do të krijojë 30 vende të reja pune.

WizzAir tani do të ofrojë 27 fluturime për në nëntë vende të botës, direkt nga Tirana.

Adresa juaj e emailit nuk do bëhet publike.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>