Arrestohen 4 persona në Kavajë për kultivim kanabisi

Nga Exit News
Arrestohen 4 persona në Kavajë për kultivim kanabisi

6 persona u arrestuan në Kavajë, të premten, për kultivimin e kanabisit.

Të arrestuarit me burg janë Xh. L., 58 vjeç, T. L., 33 vjeç, P. L., 24 vjeç dhe I. A., 29 vjeç, banues në Kavajë, njoftoi policia.

Ndërsa, dy bashkëpunëtorët e tjerë, V. H., 28 vjeç u shpall në kërkim ndërkombëtar, dhe u procedua në gjendje të lirë kryeplaku i fshatit Golemas, H. K., 66 vjeç.

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>