Kapet 1 kg kokainë në Durrës

Nga Exit News
Kapet 1 kg kokainë në Durrës

Policia e Durrësit arrestoi dy persona dhe sekuestroi 1 kilograms kokainë.

Personat e arrestuar janë V.M., 29 vjeç dhe E.SH., 30 vjeç, anëtarë të një grupi kriminal të trafikut të drogës.

Njoftimin e dha Policia e Shtetit në faqen zyrtare në Facebook.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>