Lirohet nga burgu presidenti i ekipit ‘Kastrioti’

Nga Exit News
Lirohet nga burgu presidenti i ekipit ‘Kastrioti’

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën “detyrim paraqitje” për Alban Vogli, presidenti i klubit sportiv Kastriotit, dhe arrest shtëpi për drejtorin e klubit Gamend Vogli.

Ata u përplasën në fushë me futbollistët e Tiranës dhe arbitrin pas humbjes së ndeshjes, në stadiumin ‘Selman Stermasi’ në Tiranë.

Personat u arrestuan nga policia. Federata Shqiptare e Futbollit do të vendosë mbi dënimin për skuadrën e Kastriotit.

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>