Numërohen 5129 nga 5199 kuti

Nga Exit News
Numërohen 5129 nga 5199 kuti

Janë numëruar deri më tani 5129 nga 5199 kuti.

Me rezultatin e deritanishëm Partia Socialiste merr 74 mandate, Partia Demokratike 59, LSI 4 dhe PSD 3.

Më herët përfundoi numërimi në Durrës ku PS mori 8 mandate dhe PD 6.

Numërimi po vijon ende në Lezhë dhe në Tiranë.

 

 

Lajme te ngjashme

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>