Vizita e Sekretarit amerikan të Shtetit John Kerry

Sekretari amerikan i Shtetit John Kerry bëri sot një ndalesë tre orëshe në Tiranë. Ai u prit në Aeroportin Nënë Tereza nga Presidenti Nishani dhe pati takime me Kryeministrin...

Intervista e Ilir Metës – Pikat kryesore

Intervista e Ilir Metës – Pikat kryesore

Kryetari i Kuvendit dhe i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta bisedoi, dje në mbrëmje, me gazetarin Ylli Rakipi, në emisionin Të Paekspozuarit. Më poshtë...

1 378 379 380 381 382 418