Kronika
Vetëdorëzohet në polici Klement Balili

Vetëdorëzohet në polici Klement Balili

Klement Balili, i njohur si Escobari i Ballkanit, u vetëdorëzua sot në Policinë e Shtetit. Lajmin e ka bërë publik Top Channel, i cili është...

Protesta e banorëve të Astirit në foto

Protesta e banorëve të Astirit në foto

Qindra banorë të Astirit protestuan sot përpara kuvendit kundër vendimit të qeverisë për të prishur shtëpitë dhe bizneset e tyre pa dëmshpërblim, për t’i hapur...

Policia arreston në spital protestuesit

Policia arreston në spital protestuesit

Policia po arreston disa prej banorëve të Astirit që protestuan sot përpara parlamentit. Forca të shumta policore kanë mbërritur në spitalin e Traumës ku ndodhen...

1 2 3 4 5 25