Kronika
Tjetër plagosje me armë në Shkodër

Tjetër plagosje me armë në Shkodër

Një person u qëllua me armë zjarri pasditen e së martës në Shkodër duke mbetur i plagosur rëndë. Mediat raportuan se Gëzim Bici u qëllua...

Kanada, i maskuari si polic vret 16 persona

Kanada, i maskuari si polic vret 16 persona

Një person i armatosur  dhe i maskuar si një polic vrau të paktën 16 persona, përfshirë një oficere policie dhe terrorizoi për 12 orë qytetin...

1 3 4 5 6 7 57