Fluturime
‘Nënë Tereza’ publikon fluturimet e se hënës

‘Nënë Tereza’ publikon fluturimet e se hënës

Aeroporti Ndërkombëtar i Rinasit ka njoftuar 22 fluturimet e konfirmuara për ditën e hënë. “Nënë Tereza” këshillon udhëtarët të informohen për rregullat e karantinimit të...

Fluturimet ajrore të konfirmuara më 19 qershor

Fluturimet ajrore të konfirmuara më 19 qershor

Aeroporti "Nënë Tereza" ka publikuar listën e fluturimeve (vajtje-ardhje) të konfirmuara për datën 19 qershor. Air Albania Tiranë – Luton (Riatdhesim) Air Serbia Beograd –...

Me 15 qershor rinisin fluturimet drejt Greqisë

Me 15 qershor rinisin fluturimet drejt Greqisë

Më datën 15 qershor do të rinisin flututimet nga Tirana drejt Athinës dhe anasjellta. Lajmin e bëri të ditur Minsitria e Infrastrukturës. Gjatë fluturimit do...

1 2