Lulzim Basha
Basha është pas

Basha është pas

Sot, një sërë mediash raportuan se udhëheqësi opozitar Lulzim Basha, dje në mbrëmje në emisionin Opinion, kishte deklaruar se PD është pas protestave kundër këndit...

Vizita e Sekretarit amerikan të Shtetit John Kerry

Sekretari amerikan i Shtetit John Kerry bëri sot një ndalesë tre orëshe në Tiranë. Ai u prit në Aeroportin Nënë Tereza nga Presidenti Nishani dhe pati takime me Kryeministrin...

1 32 33 34 35 36 39