Deti Jon

Vasili i përgjigjet Ramës për Detin Jon

Vasili i përgjigjet Ramës për Detin Jon

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili iu përgjigj të dielën kryeminsitrit Edi Rama për detin Jon. Vasili tha se ka vetëm një “maskara dhe ai është...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>