Hajdarmataj

KPA shkarkon prokurorin Besim Hajdarmataj

KPA shkarkon prokurorin Besim Hajdarmataj

Komisioni i Posaçëm i Apelimit, KPA shkarkoi nga detyra prokurorin Besim Hajdarmataj, të mërkurën. KPA arsyetoi se Hajdarmataj nuk justifikonte dot paratë kesh dhe kishte...

KPA vazhdon hetimet për Hajdarmatajn

KPA vazhdon hetimet për Hajdarmatajn

Komisioni i Posaçëm i Apelimit ka vendosur vijimin e hetimeve për prokurorin Besim Hajdarmataj. Seanca për dhënien e vendimit e parashikuar të enjten u shty...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>