Italia
Italia vendos sërisht orën policore

Italia vendos sërisht orën policore

Italia ka vendosur sërisht orën policore, në 23:00. Partitë qeverisëse të Italisë rënë dakord të  shtyjnë orën policore nga ora 22:00 në orën 23:00, raporton...

Italia heq karantinën për vendet e BE-së

Italia heq karantinën për vendet e BE-së

Italia ka hequr detyrimin e karantinës dhe mbikqyrjen shëndetësore, që prej 16 majit të 2021. Vendet si Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Kanadaj duhet...

123413

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>