Ksoova
Kosova marrëveshje me Pfizer për vaksinat

Kosova marrëveshje me Pfizer për vaksinat

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj njoftoi të mërkurën se Pfizer i ka konfirmuar Kosovës blerjen e vaksinave. “Edhe një lajm i gëzueshëm për mua, dhe...

Rama uron Albin Kurtin për qeverinë e re

Rama uron Albin Kurtin për qeverinë e re

Kryeministri Edi Rama uroi të mërkurën përmes një letre kreun e Vetëvendosjes Albin Kurti për qeverinë e re. Rama i ka shkruar Kurtit në letër...