Parku Kombetar Vjosa
Beteja e pambështetur për Vjosën

Beteja e pambështetur për Vjosën

Ekzistojnë dy pengesa kur raportohet kriza e shfrytëzimit të burimeve natyrore. E para, kur media nuk thellohet te problemi dhe e dyta, kur media nuk...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>