Trafiku i droges
Pikëpyetjet e pengmarrjes së Jak Prengës

Pikëpyetjet e pengmarrjes së Jak Prengës

Pengmarrja e Jak Prengës kryqëzon tre banda me figura të njohura të krimit dhe tregon kapacitetet e tyre të narkotrafikut ndërkombëtar. Mediat raportuan se pengmarrja...

123

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>