7 marsi
7 Marsi, urimet e politikanëve

7 Marsi, urimet e politikanëve

Politikanët kanë uruar mësuesit për festën e 7 Marsit të dielën. Kryeministri Edi Rama u tha mësuesve se “më e mira është ende përpara nesh,...

Arsimi sipas Edi Ramës dhe Lulzim Bashës

Arsimi sipas Edi Ramës dhe Lulzim Bashës

Sot më 7 mars, në 130-vjetorin në Mësonjtores së parë shqipe, Kryeministri Edi Rama dhe Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha kanë zgjedhur mënyra të...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>