Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar
Hans Gruber dhe Teatri Kombëtar

Hans Gruber dhe Teatri Kombëtar

Hans Gruber është personazhi negativ i filmit Die Hard, i luajtur nga aktori Alan Rickman. Ngjarjet e filmit zhvillohen rreth një sulmi të supozuar terrorist,...

Përse nuk duhet shembur Teatri Kombëtar

Përse nuk duhet shembur Teatri Kombëtar

Ndër njoftimet që na vijnë nëpërmjet internetit në mënyrë automatike e që na bëjnë të shkëputemi për disa minuta nga puna, për të bredhur nëpër...

Beteja për Teatrin Kombëtar dhe Shqipërinë

Beteja për Teatrin Kombëtar dhe Shqipërinë

Gazetari spanjoll Borja Bauzá, në një artikull për portalin The Objective, shkruan për qëndresën e qytetarëve dhe artistëve në mbrojtje të Teatrit Kombëtar dhe jep...

123456

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>