Ambasadori italian
Vritet ambasadori italian në Kongo

Vritet ambasadori italian në Kongo

Ambasadori italian Luca Attanasio dhe një karabinier që e shoqëronte u vranë në një sulm të kryer në Goma, në Republikën Demokratike të Kongos. Por...

Diplomaci penale

Diplomaci penale

Prej tre vjetësh jemi mësuar të dëgjojmë dy ambasadorët e klasit të parë, Donald Lu dhe Romana Vlahutin, në rolin e marrë me vullnet të...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>