Ballkani i Hapur
Rama: Ballkani i Hapur heq kufirin me Kosovën

Rama: Ballkani i Hapur heq kufirin me Kosovën

Ballkani i Hapur është e vetmja mosdakordësi mes Kryeministrit shqiptar dhe kosovar, Rama dhe Kurti. “Marrëdhëniet e ftohta me Kurtin janë një sajesë mediatike, s’kam...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>