Ben Blushi

I pari që kryen vetëvrasje, fiton

I pari që kryen vetëvrasje, fiton

Pas protestës  të suksesshme të së shtunës, "qytetarët e zemëruar" të Partisë Demokratike vazhdojnë të takohen nën tendë. Disa herë në ditë kreu i PD-së...

Ben Blushi zgjidhet kryetar i LIBRA-s

Ben Blushi zgjidhet kryetar i LIBRA-s

Ben Blushi u zgjodh dje kryetar i partisë LIBRA, nëpërmjet votimit elektronik brenda partisë. Zoti Blushi fitoi 95 për qind të votave, ndërsa kandidati tjetër,...

Blushi akuza qeverisë për ARMO dhe Bankers

Blushi akuza qeverisë për ARMO dhe Bankers

Deputeti Ben Blushi ka lëshuar akuza të forta ndaj qeverisë. Dy ishin çështjet që ai ngriti në Parlament, administrimi i rafinerisë ARMO dhe dëmtimi i...

Rama dhe ikja e Renzit

Rama dhe ikja e Renzit

Rezultati kundër referendumit kushtetues ishte një humbje politike e Matteo Renzit, e cila e detyroi të jepte dorëheqjen jo vetëm nga detyra e kryeministrit por...

123

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>