droga
Policia aksion anti-kanabis në Nikël

Policia aksion anti-kanabis në Nikël

Policia e Tiranës dhe e Krujës, dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) kanë nisur një operacion për asgjësimin e rrënjëve kanabis, të martën, në...

Tahiri: Do të ankimoj vendimin e gjykatës

Tahiri: Do të ankimoj vendimin e gjykatës

Saimir Tahiri, ish Ministri i Brendshëm komentoi sot vendimin e gjykatës së krimeve të rënda për shpërdorim detyre — i kthyer në shërbim prove —...

1236