Edi Rama
Rama fajëson të gjithë përveç vetes

Rama fajëson të gjithë përveç vetes

Sot në një aktivitet me veteranët e Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare për Ditën e Çlirimit, Kryeministri Edi Rama fajësoi opozitën për ndalimin e hapjes së...

Universitetet publike nën kthetrat e qeverisë

Universitetet publike nën kthetrat e qeverisë

Pedagogu Rigels Demollari ka publikuar në faqen e tij në Facebook emrat e anëtarëve të bordit të administrimit të Universitetit Politeknik të Tiranës. Zoti Demollari...

Përurimi komunist i bunkerit Rama

Përurimi komunist i bunkerit Rama

Kryeministri Edi Rama, Ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri dhe pronari i Shqiptarja.com Carlo Bollino inaguruan, të shtunën, muzeun Bunk'Art 2, në sheshin prapa Ministrisë së...

1 93 94 95 96 97 105