Elona Gjebrea

Policia private e Saimir Tahirit

Policia private e Saimir Tahirit

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë dje në pyetje Orges Liperin, pronarin e ligjshëm të skafit me të cilin ka udhëtuar Tahiri për në...

E kaluara nuk mund të blihet zonja Gjebrea

E kaluara nuk mund të blihet zonja Gjebrea

Duke folur mbrëmë në emisionin “Tonight” në Oranews, ish zëvëndësministrja e Brendshme, Elona Gjebra ndër të tjera është përpjekur të sqarojë dhe denoncimin e bërë...

Elona Gjebrea dy herë mat

Elona Gjebrea dy herë mat

Opinion.al — Elona Gjebrea, ish-zevendësministrja e Brendshme dhe kryesuesja e listës së deputetëve socialistë për Tiranën, u bë personazh i njohur ditët e fundit pasi...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>