Hoti

Hoti: Nuk ka ndryshime të kufijve të Kosovës

Hoti: Nuk ka ndryshime të kufijve të Kosovës

Kryeministri Avdullah Hoti ka paqaraqitur 4 kërkesat e Kosovës, në samitin online me presidentin Vuçiç, presidentin francez Macron dhe kancelaren gjermane Merkel, përpara takimit online...

1345

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>